KONST / Litografier / Färglitografi 14024117
nr 1402 4117
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 159/250. Motivet: 32x25cm, yttermått inklusive ram: 51x43cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 juni 2021
kl 19:15:30
5/6 07:21:46
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin